Ta del av allt innehåll på Resumé
Starta din prenumeration

Prenumerera

Onsdag23.09.2020

Kontakt

Annonsera

Meny

Starta din prenumeration

Prenumerera

Sök

Kontakta oss på Event

Välkommen att kontakta oss gällande vår eventverksamhet genom att ringa, skicka mail eller besöka vårt kontor på Gjörwellsgatan 30


Redaktion

Fredrik Svedjetun

Chefredaktör och ansvarig utgivare

070-576 15 29

fredrik.svedjetun@resume.se


Konferens

Josefin Ekman

Projektledare

072-238 97 97

josefin.ekman@resume.se

Johanna Malm

Marknadsförare

johanna.malm@bonniernews.se

Cornelia Andersdotter

Projektledare

073 558 49 31

cornelia.andersdotter@bonniernews.se

Elisabet Franzén

Produktionsledare

Elisabet.Franzen@bonniernews.se


Sälj

Johan Laur

Manager Sales, Marketing & Partnerships

0708-55 55 08

johan.laur@resume.se

Johannes Lindström

Key Account Manager

0768-66 77 68

johannes.lindstrom@resume.se