Ta del av allt innehåll på Resumé
Starta din prenumeration
Resumé insikt
Publicerad: 27 maj 2019, 12:04
Tele 2 har ett gyllene tillfälle att undvika att bli en ”bad guy”. Men då måste de tänka efter på vilka de vill vara och vilka löften de kan ge. De skulle kunna skapa ett varumärke där man inte känner sig lurad. Men tar Tele 2 chansen? Och hur ska de hantera Com Hems usla rykte?
Gunilla Bergh, vd för Engage Marketing, har arbetat med kommunikation sedan mobiltelefonerna vägde ett halvkilo och Jan Stenbeck startade TV3. I dag är hon landets ledande byråvalskonsult och nyfiken på
Möjlighet att säga upp under första 30 dagarna
För 5 995 kr/år (ex. moms) får du tillgång till allt vårt digitala material och vårt magasin. Prenumerationen är löpande på årsbasis. Första månaden är utan kostnad och du har då möjlighet att säga upp din nystartade prenumeration.