Ta del av allt innehåll på Resumé
Starta din prenumeration

Prenumerera

Tisdag25.02.2020

Kontakt

Annonsera

Meny

Starta din prenumeration

Prenumerera

Sök

Kontakta Resumé

Redaktionen: red@resume.se
Bilddesken: bild@resume.se
Tel. växel: 08-409 320 00

Postadress:
Resumé 
Gjörwellsgatan 30
113 90 Stockholm

Har du frågor om din prenumeration?
För frågor som rör din prenumeration, vänligen kontakta vår kundservice.
E-post: kundservice@resume.se 
Tel. kundservice: 08-409 320 07 

Skriftlig uppsägning av Resumé Insikt skickas till uppsagning@resume.se 

Har du frågor eller tankar kring den digitala plattformen?
Maila gärna till feedback@resume.se.


Redaktion

Fredrik Svedjetun

Chefredaktör och ansvarig utgivare

070-576 15 29

fredrik.svedjetun@resume.se

Billy Andersson

Redaktör magasin

073-835 96 35

billy.andersson@resume.se

Andreas Rågsjö Thorell

Webbredaktör

073-558 66 52

andreas.thorell@resume.se

Julia Lundin

Redaktör Resumé Insikt

070-73 09 688

julia.lundin@resume.se

Yasmine Winberg

Redaktör Resumé Insikt

073-558 65 66

yasmine.winberg@resume.se


Sälj

Johan Laur

Manager Sales, Marketing & Partnerships

0708-55 55 08

johan.laur@resume.se

Johannes Lindström

Key Account Manager

0768-66 77 68

johannes.lindstrom@resume.se


Karriär

Dickens Oduya

KAM, platsannonsering

072-247 43 63

dickens.oduya@resume.se

Alexandra Söderman

Key Account Manager Platsannonsering

073-558 66 12

alexandra.soderman@resume.se


Konferens

Josefin Ekman

Projektledare

072-238 97 97

josefin.ekman@resume.se

Johanna Malm

Marknadsförare

johanna.malm@bonniernews.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Resumé Akademi

070-729 37 21

magnus.norrman@resume.se

Ellen Nordgren

Projektledare Resumé Akademi

076-276 85 20

ellen.nordgren@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna i din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Resumé.