Ta del av allt innehåll på Resumé
Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta Resumé

Redaktionen: red@resume.se
Bilddesken: bild@resume.se
Tel. växel: 08-409 320 00

Postadress:
Resumé 
Gjörwellsgatan 30
113 90 Stockholm

Har du frågor om din prenumeration?
För frågor som rör din prenumeration, vänligen kontakta vår kundservice.
E-post: kundservice@resume.se 
Tel. kundservice: 08-409 320 05

Är ni i behov av ett större antal prenumerationer?
Klicka här för att läsa mer om vår skräddarsydda licenslösning för ditt team, din avdelning eller organisation.

Skriftlig uppsägning av Resumé Insikt skickas till uppsagning@resume.se 

Har du frågor eller tankar kring den digitala plattformen?
Maila gärna till feedback@resume.se.


Redaktion

Fredrik Svedjetun

Chefredaktör och ansvarig utgivare

070-576 15 29

fredrik.svedjetun@resume.se

Andreas Rågsjö Thorell

Webbredaktör

073-558 66 52

andreas.thorell@resume.se

Yasmine Winberg

Redaktör Resumé Insikt

073-558 65 66

yasmine.winberg@resume.se

Amanda Törner

Reporter Resumé

070-845 08 06

amanda.torner@resume.se

Billy Andersson

Redaktör magasin

073-835 96 35

billy.andersson@resume.se

Julia Lundin

Redaktör Resumé Insikt

070-73 09 688

julia.lundin@resume.se


Sälj

Johannes Lindström

Key Account Manager

0768-66 77 68

johannes.lindstrom@resume.se

Elinor Degernäs

Partneransvarig

070-003 34 67


Karriär

Dennis Persson

Key Account Manager Platsannonsering

076 32 49 826

dennis.persson@resume.se


Konferens

Josefin Ekman

Projektledare

072-238 97 97

josefin.ekman@resume.se

Johanna Malm

Marknadsförare

johanna.malm@bonniernews.se

Cornelia Andersdotter

Projektledare

073 558 49 31

cornelia.andersdotter@bonniernews.se

Elisabet Franzén

Produktionsledare

Elisabet.Franzen@bonniernews.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Resumé Akademi

070-729 37 21

magnus.norrman@resume.se

Ellen Nordgren (föräldraledig)

Projektledare Resumé Akademi

073-558 66 55

ellen.nordgren@bbm.bonnier.se

Erik Jespersen

Projektkoordinator Resumé Akademi

070-426 05 35

erik.jespersen@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Resumé.