måndag30 januari

Kontakt

Annonsera

E-tidning

Sök

Starta din prenumeration

Prenumerera

Kontakta oss

Prenumerationsärenden och övriga supportfrågor

Besök vår hjälpsida för att få svar på frågor gällande prenumeration, konto och annat. Där hittar du också e-postadress till vår kundservice. Kontakta oss via telefon för snabbast svar. Ange ditt kund- eller fakturanummer när du kontaktar oss för smidigare hantering.

  • Telefon kundservice: 08-409 320 07
  • Öppettider: helgfria vardagar 9-12 samt 13-16

Vid behov av större antal prenumerationer kontakta oss via formuläret för licenslösningar.

Feedback som rör våra digitala plattformar

Åsikter och feedback som rör våra digitala plattformar skickas till utvecklingsteamet: feedback@resume.se. Notera att utvecklingsteamet inte kan svara på feedback som rör redaktionellt innehåll.

Redaktionella frågor


Redaktion

Yasmine Winberg

Chefredaktör och ansvarig utgivare

073-558 65 66

yasmine.winberg@resume.se

Andreas Rågsjö Thorell

Webbredaktör

073-558 66 52

andreas.thorell@resume.se

Billy Andersson

Redaktör magasin

073-835 96 35

billy.andersson@resume.se

Nellie Pilsetnek

Reporter

0720842848

nellie.pilsetnek@resume.se

VP


Sälj

Johannes Lindström

Client Manager

0768-66 77 68

johannes.lindstrom@resume.se


Karriär

Dennis Persson

Key Account Manager Platsannonsering

076 940 30 30

dennis.persson@resume.se


Konferens

Josefin Ekman

Projektledare, programansvarig

072-238 97 97

josefin.ekman@resume.se

Elisabet Franzén

Eventproduktion

070-0033476

Elisabet.Franzen@bonniernews.se

Inna Erngren Suwareh

Partnerförsäljning

072-2096327

inna.erngren@bonniernews.se

Nathalie Skott

Marknadsföring

08-738 30 00

nathalie.skott@bonniernews.se


Akademi

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Resumé Akademi

070-729 37 21

magnus.norrman@resume.se

Ellen Nordgren

Varumärkesansvarig Resumé Akademi

073-558 66 55

ellen.nordgren@bbm.bonnier.se

Erik Jespersen

Projektkoordinator Resumé Akademi

070-426 05 35

erik.jespersen@bbm.bonnier.se


Tipsa oss!

Skicka gärna dina nyhetstips till oss. Observera att du får vara helt anonym och att källskydd tillämpas. Rätten att vara anonym är reglerad i svensk grundlag.

Om du vill får du dock gärna lämna din e-postadress så att vi kan kontakta dig. Din e-postadress är konfidentiell och kommer enbart att användas för eventuell kommunikation mellan dig och Resumé.