Kontakta oss

Resumé
Gjörwellsgatan 30
113 90 Stockholm

Växel 08-409 320 00
Postadress: Resumé, 112 60 Stockholm

Redaktionen
Bilddesken

Kundservice prenumerationsfrågor 08-409 320 07
kundservice@resume.se

Skriftlig uppsägning av Resume-Insikt skickas till: uppsagning@resume.se



Fredrik Svedjetun

Chefredaktör & konceptchef
fredrik.svedjetun@resume.se
Mobil: 0705-76 15 29

Mathias Kallio

Affärschef
mathias.kallio@resume.se
Mobil: 0708-41 14 09

Billy Andersson

Redaktör magasin
billy.andersson@resume.se
Mobil: 073-835 96 35

Thomas Nilsson

Reporter
thomas.nilsson@resume.se
Mobil: 073-558 65 81

Johan Laur

Manager Sales, Marketing & Partnerships
johan.laur@resume.se
Mobil: 0708-55 55 08

Ulla Nyberg

Försäljningschef Platsannonser
ulla.nyberg@bbm.bonnier.se
Mobil: 0735-12 99 10

Andreas Elgstrand

Bildredaktör
andreas.elgstrand@resume.se
Mobil: 070-555 63 66

Andreas Rågsjö Thorell

Webbredaktör
andreas.thorell@resume.se
Mobil: 073-558 66 52

Dickens Oduya

KAM, platsannonsering
dickens.oduya@resume.se
Mobil: 072-247 43 63

Josefin Ekman

Projektledare
josefin.ekman@resume.se
Mobil: 072-238 97 97

Julia Lundin

Redaktör Resumé Insikt
julia.lundin@resume.se
Mobil: 0707309688

Leif Holmkvist

Reporter
leif.holmkvist@resume.se
Mobil: 070-728 38 49

Martin Mellgren

Marknadschef
martin.mellgren@bbm.bonnier.se
Mobil: 070 770 3845

Yasmine Winberg

Redaktör Resumé Insikt
yasmine.winberg@resume.se
Mobil: 073 558 65 66

Ellen Nordgren

Projektledare Resumé Akademi
ellen.nordgren@bbm.bonnier.se
Mobil: 076 276 85 20

Magnus Norrman

Affärsområdeschef Resumé Akademi
magnus.norrman@resume.se
Mobil: 070 729 37 21

Jakob Bach

Praktikant
jakob.bach@resume.se
Mobil: 070 455 72 73